Wedstrijden

Wedstrijden Team NL

In Kazan, Rusland vinden wedstrijden plaats in 56 beroepen. Nederland doet mee aan 26 beroepen met 29 mbo-studenten en 1 vmbo-leerling. Sommige wedstrijden zijn in teamverband.

MECHATRONICUS

Beroep:
Mechatronicus

Jasper van Kol

School:
Summa College

 

Aantal deelnemers:
35

Expert coach:
Kevin Kloosterman

Informatie over de wedstrijd

Beroep:
Mechatronicus

Rick Jooren

School:
Summa College

 

Aantal deelnemers:
35

Expert coach:
Kevin Kloosterman

Informatie over de wedstrijd

HOVENIER

Beroep:
Hovenier

Mario Nederlof

School:
Wellantcollege

Aantal deelnemers:
23

Expert coach:
Nicole Slagmolen

Informatie over de wedstrijd

Beroep:
Hovenier

Lucas Muilwijk

School:
Wellantcollege 

Aantal deelnemers:
23

Expert coach:
Nicole Slagmolen

Informatie over de wedstrijd

BOUWTIMMERMAN

Beroep:
Bouwtimmerman

Robin Berkhout

School:
Horizon College

Aantal deelnemers:
16

Expert coach:
Willem Beverloo

Informatie over de wedstrijd

STUKADOOR

Beroep:
Stukadoor

Jeffrey Stuiver

School:
Koning Willem I College

Aantal deelnemers:
17

Expert coach:
Roy van den Oetelaar

Informatie over de wedstrijd

BLOEMBINDER

Beroep:
Bloembinder

Carline Refuge

School:
Zone College

Aantal deelnemers:
24

Expert coach:
Linda Eising

Informatie over de wedstrijd

BOULANGER

Beroep:
Boulanger

Tim Bienefelt

School:
Albeda

Aantal deelnemers:
20

Expert coach:
Hiljo Hillebrand

Informatie over de wedstrijd

SCHILDER

Beroep:
Schilder

Job Budding

School:
ROC Rivor

Aantal deelnemers:
25

Expert coach:
Henk Baars

Informatie over de wedstrijd

ETALEREN

Beroep:
Etaleren

Joelle Weening

School:
Aeres MBO

Aantal deelnemers:
14

Expert coach:
Erika Scharff

Informatie over de wedstrijd

HOTELRECEPTIONIST

Beroep:
Hotelreceptionist

Nohelis van der Wiele

School:
ROC van Amsterdam

Aantal deelnemers:
15

Expert coach:
Larissa van Ewijk

Informatie over de wedstrijd

GRAFISCH ONTWERPER

Beroep:
Grafisch ontwerper

Myron Kouffeld

School:
Deltion College

Aantal deelnemers:
37

Expert coach:
Damien Dekker

Informatie over de wedstrijd

METSELAAR

Beroep:
Metselaar

Erik Hop

School:
Deltion College

Aantal deelnemers:
31

Expert coach:
Arnold Ros

Informatie over de wedstrijd

SCHOONHEIDSSPECIALISTE

Beroep:
Schoonheidsspecialiste

Esmé Hemmes

School:
Alfa College

Aantal deelnemers:
28

Expert coach:
Lotte van Wandelen

Informatie over de wedstrijd

MONTEUR MOBIELE WERKTUIGEN

Beroep:
Monteur mobiele werktuigen

Peter van Andel

School:
Aventus

Aantal deelnemers:
15

Expert coach:
Paul Dijkstra

Informatie over de wedstrijd

SANITAIRE- EN VERWARMINGSTECHNICUS

Beroep:
Sanitaire- en verwarmingstechnicus

Sander Damsma

School:
Deltion College

 

Aantal deelnemers:
30

Expert coach:
Johan van Dijk

Informatie over de wedstrijd

TEGELZETTER

Beroep:
Tegelzetter

Daan Hooglugt

School:
ROC ter AA

Aantal deelnemers:
24

Expert coach:
Guido van Dingenen

Informatie over de wedstrijd

CNC-FREZER

Beroep:
CNC-frezer

Daniel van Voorthuizen

School:
ROC van Twente

Aantal deelnemers:
31

Expert coach:
Chris van Helmond

Informatie over de wedstrijd

CNC-DRAAIER

Beroep:
CNC-draaier

Jan Willem ten Hag

School:
ROC van Twente

Aantal deelnemers:
29

Expert coach:
Jeffrey Wiecherink

Informatie over de wedstrijd

KAPPER

Beroep:
Kapper

Esra van der Meer

School:
ROC Friese Poort

Aantal deelnemers:
34

Expert coach:
Bianca Straathof

Informatie over de wedstrijd

KOK

Beroep:
Kok

Esra van der Meer

School:
ROC van Amsterdam

Aantal deelnemers:
48

Expert coach:
Jeroen van den Heuvel

Informatie over de wedstrijd

PATISSIER

Beroep:
Patissier

Esra van der Meer

School:
Horizon College

Aantal deelnemers:
24

Expert coach:
Cees Bakker

Informatie over de wedstrijd

CAD-TEKENAAR

Beroep:
CAD-tekenaar

Ike Vermeulen

School:
Scalda

Aantal deelnemers:
31

Expert coach:
Ronald Schroevers

Informatie over de wedstrijd

ELEKTROTECHNICUS GEBOUWEN

Beroep:
Elektrotechnicus gebouwen

Jasper Olthuis

School:
Deltion College

Aantal deelnemers:
41

Expert coach:
Erik Beldman

Informatie over de wedstrijd

LASSER

Beroep:
Lasser

Hugo Rijsman

School:
Deltion College

Aantal deelnemers:
41

Expert coach:
Richard Roolvink

Informatie over de wedstrijd

MEUBELMAKER

Beroep:
Meubelmaker

Guus van Velthuijsen

School:
HMC Amsterdam

Aantal deelnemers:
29

Expert coach:
Alfred Evers

Informatie over de wedstrijd

GASTVROUW

Beroep:
Gastvrouw

Fabienne Bakker

School:
ROC Nova College

Aantal deelnemers:
34

Expert coach:
Tom Jansma

Informatie over de wedstrijd

GASTVROUW (JUNIOR SKILLS)

Beroep:
Gastvrouw (Junior Skills)

Miryanne Ruijs

School:
Fioretti College

Aantal deelnemers:
7

Expert coach:
Will Hanegraaf

Informatie over de wedstrijd

Industry 4.0

Beroep:
Industry 4.0

Jordy de Schepper

School:
ROC Mondriaan

 

Aantal deelnemers:

Expert coach:
Ties van Elst

Informatie over de wedstrijd

Beroep:
Industry 4.0

Tim van den Bogert

School:
ROC Mondriaan

 

Aantal deelnemers:

Expert coach:
Ties van Elst

Informatie over de wedstrijd

Locatie