Uitslagen Skills Talents

Bloemwerk 2021-2022+
  • 1. Aniek Kootstra & Carine Stel - Aeres VMBO Heerenveen powered by Friesland College
  • 2. Amelie van Maanen & Juliëtte van Elferen - Aeres VMBO Velp powered by Aventus
  • 3. Daphne van Velzen & Myrthe van de Vijver - Clusius College Castricum powered by Yuverta mbo
  • 4. Kiki Nefs & Lola Lopez Slokkers - Curio Steenspil Halsteren powered by KW1C
  • 5. Fleur Trum & Maud van Schijndel - Yuverta VMBO Den Bosch powered by KW1C
  • 6. Lotte Andeweg & Marscha Barnhard - Melanchton Business School powered by ROC Mondriaan
  • 7. Amarinske de Jong & Amy Lunenborg - Terra Meppel powered by Drenthe College
Bouwen, Wonen & Interieur - 2021-2022+
  • 1. Hein Reitsma & Ruben de De Vries - Dockingacollege Dokkum powered by Friesland College
  • 2. Martijn de Man & Menno de Groen - RGO Beroepscampus Middelharnis powered by Scalda
  • 3. Jelmer Liefferink & Tom Buijs - SG Traide Edam powered by Yuverta mbo
  • 4. Giovanni Landburg & Sietse de Jong - Griendencollege Sliedrecht powered by ROC Mondriaan
  • 5. Ties van Gerwen & Tim van der Vrande - Commanderij College Gemert powered by KW1C
  • 6. Arjen van der Es & Jonathan Nienhuis - Gomarus College Groningen powered by Drenthe College
  • 7. Brent Niks & Viggo Pegge - Alma College Almelo powered by Aventus
Dienstverlening & Producten 2021-2022+
  • 1. Jasper de Leeuw & Zoë Bulkmans - Kwadrant Scholengroep Oosterhout powered by KW1C
  • 2. Dimo Petrov & Fatima Mahmoud - Johan de Witt Scholengroep powered by ROC Mondriaan
  • 3. Jasmijn Tanis & Robbie Mijnders - RGO Beroepscampus Middelharnis powered by Scalda
  • 4. Leon Veenstra & Redmer Kampstra - Singelland VHS Drachten powered by Friesland College
  • 5. Miery Teklemichael & Roos Leegwater - Van Der Meij College Alkmaar powered by Yuverta mbo
  • 6. Amez Sekaf & Nelleke Lefers - Bonhoeffer College Enschede powered by Aventus
Economie & Ondernemen 2021-2022+
  • 1. Amir Mougrabi & Luuc Oudbier - Scholengemeenschap Het Rhedens Dieren powered by Aventus
  • 1. Aron Seip & Sophie van Egmond - Wartburg College Rotterdam powered by ROC Mondriaan
  • 2. Lars Paping & Levi Perton - Dr. Nassau College Assen powered by Drenthe College
  • 3. Luuk Kluijtmans & Marwan Adaam - Fioretti College Veghel powered by KW1C
  • 4. Ellemijn Dubbeldam & Marlon Bas - Veenlanden College Mijdrecht powered by Yuverta mbo
  • 5. Ilse Kapitein & Julio de Vries - Vakcollege Noordoostpolder Emmeloord powered by Friesland College
  • 6. Nadia Spits & Tyron van de Beek - Petrus Canisius College Alkmaar
  • 7. Joëlle van den Doel & Julia Konijnenburg - RGO College Middelharnis powered by Scalda
Horeca, Bakkerij & Recreatie 2021-2022+
  • 1. Rachelle Elders & Shannon Schouten - François Vatelschool powered by ROC Mondriaan
  • 2. Jarno van Cadsand & Robin de Reus - Lodewijk College powered by Scalda
  • 3. Brandon van Hesteren & Sophie Sulman - Yuverta VMBO Houten powered by Yuverta mbo
  • 4. Finn van Riel & Rico de Beer - De Rooi Pannen powered by KW1C
  • 5. Marte Dijk & Roelof Molenaar - Singelland VHS Drachten powered by Friesland College
  • 6. Jojanneke van Ledden & Laura Robbertson - Yuverta VMBO Kesteren powered by Aventus
  • 7. Jayden Schmidt & Justin Mooi - Dr. Nassau College Assen powered by Drenthe College
Media, Vormgeving en ICT 2021-2022+
  • 1. Dewi George & Kristan Bell - Sint Lucas powered by KW1C
  • 2. Anouk Wassink & Elisah Koldewe - Alma College Almelo powered by Aventus
  • 3. Annet Bernoster & Jamila Feleus - RGO Beroepscampus Middelharnis powered by Scalda
  • 4. Anthony Kroeze & Noah Aberaham - François Vatelschool powered by ROC Mondriaan
  • 5. Alex Houdijk & Tomas Skinner - Van Der Meij College Alkmaar powered by Yuverta mbo
  • 6. Björn Olthof & Eduardo Van Gosliga - C.S.G. Anna Maria van Schurman powered by Friesland College
Mobiliteit & Transport 2021-2022+
  • 1. Jos van Rossum & Sven Hogen-Esch - Stad & Esch powered by Drenthe College
  • 2. Kees Ekelmans & Rinze Ijzerman - Gilde Vakcollege Techniek powered by KW1C
  • 3. Jamy Pauel & Rico Prins - Fioretti College powered by Yuverta mbo
  • 4. Roelof Bergsma & Wessel Klazenga - Kei College powered by Friesland College
  • 5. Danny de Rooder & Marien Brandsen - De Meerwaarde powered by Aventus
  • 6. Bram van Grevenstein & Jarno Breen - RGO Beroepscampus Middelharnis powered by Scalda
  • 7. Fatih Koyak & Mert Guler - Johan de Witt Scholengroep powered by ROC Mondriaan
Produceren, Installeren & Energie 2021 - 2022+
  • 1. Dominique Zwart & Rens Cuijon - Technisch College Velsen powered by Yuverta mbo
  • 2. Arno Geluk & Nico Eversdijk - Calvijn College powered by Scalda
  • 3. Jens Fiering & Sander de Ruyter - Etty Hillesum Lyceum powered by Aventus
  • 4. Jurr Hykema & Sven Poldeman - Vakcollege Noordoostpolder Emmeloord powered by Friesland College
  • 5. Daan Venekamp & Lars Dussel - Dr. Nassau College Assen powered by Drenthe College
  • 6. David Vos & Emiel Arens - Wartburg College Rotterdam powered by ROC Mondriaan
  • 7. Damion Timmermans & Niels Lodewikus - Commanderij College Gemert powered by KW1C
  • 8. Gilmar Blackman & Nathan Joseph - Milton Peters College powered by Skills Carribean
Tuinontwerp en -aanleg 2021-2022+
  • 1. Bas de Bruijn & Delano Gommers - Curio locatie Prinsentuin powered by KW1C
  • 2. Maarten Dekker & Tromp de Vries - Aeres VMBO Emmeloord powered by Aventus
  • 3. Erwin van den Berg & Sem Geldof - Yuverta VMBO Kesteren powered by Aventus
  • 4. Bas Oosthoek & Mees de Jong - Lentiz VMBO Maasland powered by ROC Mondriaan
  • 5. Sven Altink & Wout Haan - Zone.college powered by Drenthe College
  • 6. Luuk de Blaey & Sander de Jong - Yuverta vmbo Alphen aan den Rijn powered by Yuverta mbo
  • 7. Falko Noordenbos & Finn Nieuwenhout - Aeres VMBO Leeuwarden powered by Friesland College
Zorg & Welzijn 2021-2022+
  • 1. Déna Posthumus & Djura Muiser - Singelland VHS Drachten powered by Friesland College
  • 2. Bram van der Van Der Aa & Pien Dingemans - Baanderherencollege powered by KW1C
  • 3. Evi Kleijn & Senna Goedhart - Griendencollege Sliedrecht powered by ROC Mondriaan
  • 4. Amy Tuller & Else Mensink - CSG Reggesteyn powered by Aventus
  • 5. Amber Pullens & Jasmijn Verbiest - Da Vinci College powered by Yuverta mbo
  • 6. Tristan Meijerman & Zebib Gebrehiwet - Dr. Nassau College Assen powered by Drenthe College
  • 7. Gwen Moes & Sofie Manshande - Van Der Meij College Alkmaar powered by Yuverta mbo