Uitslagen Skills Heroes

A B C D E F G H I J K L M O P S T V W

Kies een beroep om de uitslagen te bekijken!
De deelnemers en begeleiders ontvangen de beoordelingsfomulieren na 2 werkdagen via de e-mail

Apothekersassistent 2018 - 2019+
  • 1. Sanaz Ahmadi - MBO Amersfoort
  • 2. Vera Vermeulen - ROC Nijmegen
  • 3. Fleur van der Kevie - Koning Willem I College
  • 4. Sanne Flisijn - ROC Da Vinci College
  • 5. Jacqueline van de Water - ROC Horizon College
  • 6. Mirjam Houtekamer - Scalda
  • 7. Remi de Jonge - Rijn IJssel
  • 8. Sahar Jaghouri - Summa College
Applicatieontwikkelaar 2018 - 2019+
  • 1. Jim de Vries - mboRijnland
  • 2. Dylan Bos - ROC Ter AA
  • 3. Dion Grendelman - Alfa-college
  • 4. Jan Overbeek - ROC Nova College
  • 5. Jonathan van der Meulen - Noorderpoort
  • 6. Sjors van Holst - ROC van Amsterdam
  • 7. Bram Klapwijk - Deltion College
  • 8. Viggo de Vries - Aventus
Autotechnicus 2018 - 2019+
  • 1. Dirk Harpe - Scalda
  • 2. Ryan van den Berg - Aventus
  • 3. Peter van Woerkens - Rijn IJssel
  • 4. Mark Loonstra - Noorderpoort
  • 5. Anton Jager - Drenthe College
  • 6. Roel Müskens - ROC Nijmegen
  • 7. Johan Berkhout - ROC A12
  • 8. Hans van Harskamp - ROC Mondriaan
Bedrijfsadministrateur / Financieel administratief medewerker 2018 - 2019+
  • 1. Melvin van der Borgt - Scalda
  • 2. Ilse van Dinter - ROC de Leijgraaf
  • 3. Roy Scheper - Rijn IJssel
  • 4. Jorn Romeijn - ROC Da Vinci College
  • 5. Kenneth Quaijtaal - ROC Tilburg
  • 6. Janine Westeneng - MBO Amersfoort
  • 7. Stephan Pluim - Hoornbeeck College
  • 8. Allard Amsman - Deltion College
Beveiliger 2018 - 2019+
  • 1 Niels Bakkum ROC van Twente
  • 2 Irfaan Rameswar ROC Nova College
  • 3 Oktay Yumerov mboRijnland
  • 4 Robin de Boer ROC van Amsterdam
  • 5 Jordi Damen Koning Willem I College
  • 6 Merein van de Lustgraaf ROC A12
  • 7 Pieter Korf Deltion College
  • 8 Jelle Vellema Aventus
Bloembinder 2018 - 2019+
  • 1. Carline Refuge - Zone.college
  • 2. Tiffany van Lenten - Lentiz
  • 3. Demi Noorlander - Wellantcollege
  • 4. Anna van Keeken - ROC West-Brabant
  • 5. Niek de Geest - Aeres MBO
  • 6. Anniek Oortwijn - Terra
  • 7. Noa Verwoerdt - Scalda
  • 8. Cindy Hardebol - Clusius College
  • 9. Doreen Luth - CITAVERDE College
  • 10. Femke Wouda - Nordwin College
Boulanger 2018 - 2019+
  • 1. Tim Bienefelt - Albeda
  • 2. Mark Oosterbroek - ROC van Amsterdam
  • 3. Pim Maasdijk - Summa College
  • 4. Kars Verkooijen - ROC West-Brabant
  • 5. Wessel Moens - Scalda
  • 6. Sofie Terlouw - ROC Da Vinci College
  • 7. Nina Kolk - Deltion College
  • 8. Patrick Meijers - Rijn IJssel
Bouwtimmerman 2018 - 2019+
  • 1. Robin Berkhout - ROC Horizon College
  • 2. Daan Brinkman - Deltion College
  • 3. Rick Segeren - ROC West-Brabant
  • 4. Douwe Brandsma - Regio College
  • 5. Renzo Mol - Scalda
CAD-tekenaar 2018 - 2019+
  • 1 Ike Vermeulen - Scalda
  • 2 Gerben Swart - Scalda
  • 3 Teun van Kuijk - ROC Nijmegen
  • 4 Thom van Rijssel - ROC Nova College
  • 5 Daan van Boxtel - ROC de Leijgraaf
  • 6 Wesley Knapper - Noorderpoort
  • 7 Timo Burggraaff - Deltion College
  • 8 Wessel Martens - Summa College
  • 9 Joost Bazuin - ROC Mondriaan
  • 10 Milan Gersjes - ROC A12
CNC-draaier 2018 - 2019+
  • 1 Jan Willem ten Hag - ROC van Twente
  • 2 Max van Zandwijk - ROC Da Vinci College
  • 3 Jesse van Gaal - ROC Nijmegen
  • 4 Sven Reinds - ROC Midden Nederland
  • 5 Jose Rosario Bautista - Deltion College
  • 6 Arjan Blaauwijkel - ROC Friese Poort
CNC-frezer 2018 - 2019+
  • 1 Daniël van Voorthuizen - ROC van Twente
  • 2 Bart Linders - ROC Nijmegen
  • 3 Teun Olthuis - ROC van Twente
  • 4 Martijn Borger - Deltion College
  • 5 Dion Zevenbergen - ROC Da Vinci College
  • 6 Ingmar de Jong - ROC Friese Poort
  • 7 Jubbe Schoote - ROC Midden Nederland
Dierverzorger 2018 - 2019+
  • 1 Maaike van Buuren Wellantcollege
  • 2 Daisy Gaarlandt Aeres MBO
  • 3 Tessa Snijders Scalda
  • 4 Madelon Schmitz Zone.college
  • 5 Jelle van Zinderen CITAVERDE College
Directiesecretaresse/Managementassistent 2018 - 2019+
  • 1. Ilse Kruijthof - Albeda
  • 2. Kim Maas - ROC Ter AA
  • 3. Esmée Nijst - Summa College
  • 4. Isa Assen - Alfa-college
  • 5. Marion de Boer - ROC Friese Poort
  • 6. Anouk Versteeg - ROC Da Vinci College
  • 7. Romy Wensveen - mboRijnland
  • 8. Esmee Haasdijk - ROC van Twente
Doktersassistent 2018 - 2019+
  • 1 Ashley van den Berg - ROC Horizon College
  • 2 Lisa Woolderink - ROC van Twente
  • 3 Ruth van Beek - Koning Willem I College
  • 4 Ingeryerd Mulder - ROC Top
  • 5 Britney Steenwijk - MBO Amersfoort
  • 6 Britt Diemel - ROC Da Vinci College
  • 7 Debora Beekhof - Deltion College
  • 8 Nathalie Bouwman - Scalda
Elektrotechnicus gebouwen 2018 - 2019+
  • 1. Jasper Olthuis - Deltion College
  • 2. Michael Aertsen - Aventus
  • 3. Maurice Bal - Scalda
  • 4. Walter Smienk - Deltion College
  • 5. Martijn Vreugdenhil - ROC Nova College
  • 6. Boaz Poppelier - ROC Nijmegen
  • 7. Nick Zonneveld - ROC Horizon College
  • 8. Jelmer Veenstra - ROC Friese Poort
Etaleur 2018 - 2019+
  • 1. Joëlle Weening - Aeres MBO
  • 2. Noraly Zoon - Clusius College
  • 3. Emiel van Uden - ROC de Leijgraaf
  • 4. Hildegard de Vries - Friesland College
Facilitaire dienstverlener 2018 - 2019+
  • 1. Floris Versluis - ROC West-Brabant
  • 2. Zoe van Veen - Zadkine
  • 3. Emma van den Oever - ROC Nijmegen
  • 4. Angel Angenie Debie Hup - ROC van Amsterdam
  • 5. Tiffany Bennink - Drenthe College
  • 6. Chantal Meijer - Deltion College
  • 7. Willemijn Slot - MBO Amersfoort
  • 8. Bente van de Heuvel - ROC Top
Fietstechnicus 2018 - 2019+
  • 1. Dylan Schuurman - ROC van Twente
  • 2. Jelmer Krap - Deltion College
  • 3. Steffen De Graaf - Noorderpoort
  • 4. Olaf Verheij - ROC Midden Nederland
  • 5. Cas Schoenmaker - Rijn IJssel
  • 6. Joey Donkers - Koning Willem I College
Fotograaf 2018 - 2019+
  • 1. Marieke Maas - Koning Willem I College
  • 2. Meike Huibers - Arcus College
  • 3. Esther Smink - ROC Friese Poort
  • 4. Laura van den Bos - ROC A12
  • 5. Wouter de Wilde - Deltion College
  • 6. Thomas Schaefers - ROC Nijmegen
  • 7. Jesse Palsgraaf - Noorderpoort
Gastheer/Gastvrouw 2018 - 2019+
  • 1. Fabiënne Bakker - ROC Nova College
  • 2. Kiki Bult - ROC van Twente
  • 3. Tham Cao - Scalda
  • 4. Ghiselain Hermus - ROC van Amsterdam
  • 5. Michèle van de Water - MBO Amersfoort
  • 6. Merjem Rikovic - Graafschap College
  • 7. Chantal Cazemier - ROC Kop van Noord-Holland
  • 8. Dagmar Prins - Deltion College
Grafisch vormgever 2018 - 2019+
  • 1. Myron Kouffeld - Deltion College
  • 2. Emma Renting - ROC Da Vinci College
  • 3. Fleur Hagen - Grafisch Lyceum Utrecht
  • 4. Danielle Schutman - Rijn IJssel
  • 5. Nadien Visch - ROC Nijmegen
  • 6. Christiaan Bulles - Arcus College
  • 7. Maartje Bröerken - Alfa-college
  • 8. Kim van Velzen - Friesland College
Handhaver toezicht en veiligheid 2018 - 2019+
  • 1 Renee Kuipers en Stijn Berendsen - ROC A12
  • 2 Maybell Spijker en Joelle Westbroek - Zadkine
  • 3 Luciënne Barten en Yazen Al-Shamy - ROC Nova College
  • 4 Iza Scholte-Albers en Jeffrey Bouwes - Alfa-college
  • 5 Karin van Huizen en Noa van Brummelen - ROC Friese Poort
  • 6 Mike Baerveldt en Charlotte Laméris - mboRijnland
  • 7 Kayleigh Regtop en Damian Gerritsen - ROC van Twente
  • 8 Daphne Scheerman en Mellanie Booij - Albeda
Hotelreceptionist 2018 - 2019+
  • 1 Nohèlis van der Wiele - ROC van Amsterdam
  • 2 Demi Vreden - ROC Mondriaan
  • 3 Maxime Deuze - MBO Amersfoort
  • 4 Rafke Damen - SG De Rooi Pannen
  • 5 Jo-Anne de Munck - Scalda
  • 6 Romy Oden - Regio College
  • 7 Esmee Kaal - Rijn IJssel
  • 8 Megan Lijnis Huffenreuter - Deltion College
  • 9 Allisa van Gom - ROC Top
  • 10 Famke van Heck - ROC Top
Hovenier 2018 - 2019+
  • 1 Mario Nederlof en Lucas Muilwijk - Wellantcollege Team A
  • 2 Charlotte van Oosten en Danny Ruijten - ROC West-Brabant
  • 3 Bas van den Boogaard en Arne van Engelen - Wellantcollege Team B
  • 4 Arnoud Simonse en Rick ter Schure - Aeres MBO
ICT beheer 2018 - 2019+
  • 1. Enrico de Bil - ROC de Leijgraaf
  • 2. Jörn Steinmann - ROC Midden Nederland
  • 3. Ronald Hendriks - ROC Friese Poort
  • 4. Diego Kiewit - ROC Nova College
  • 5. Teun Schoemaker - Graafschap College
  • 6. Gijs Kempen - Aventus
  • 7. Maikel Hütten - Deltion College
  • 8. Liam Wu - ROC Ter AA
Internationaal ondernemer 2018 - 2019+
  • 1 Lara Hoofdman en Yvette Jorissen - Albeda
  • 2 Max Kardol en Steven van der Weerd - Deltion College
  • 3 Kelvyn Frisch en Lorenzo Sandvliet - ROC van Flevoland
  • 4 Anne van Osch en Pien Thoolen - Summa College
  • 5 Bonita Noordermeer en Fenne - Zwinkels Lentiz
  • 6 Anne Geugjes en Tam de Jong - Wellantcollege
  • 7 Mirco Leardini en Gino Haring ROC Nova College
  • 8 Jihane Sbaa en Aphirak Jadngan ROC van Amsterdam
  • 9 Laurens van Vuren en Jens van Nikkelen Kuijper Zadkine
Interieuradviseur 2018 - 2019+
  • 1 Ruben Blom - Deltion College
  • 2 Roos Vollebregt - Hout en Meubileringscollege Amsterdam
  • 3 Sanne van Silfhout - Rijn IJssel
  • 4 Chantal Kluitman - Aventus
  • 5 Christy Dorn - Hout en Meubileringscollege Rotterdam
  • 6 Madelief Riboni - ROC van Amsterdam
  • 7 Mirte Roozen - Koning Willem I College
  • 8 Annika Zijlstra - Friesland College
  • 9 Joost Spakman - Noorderpoort
  • 10 Helga de Beer - Summa College
  • 11 Femy Djojomoenawi - Alfa-college
  • 12 Manon Schreurs - Arcus College
Junior Accountmanager 2018 - 2019+
  • 1. Ole Bekker - Graafschap College
  • 2. Jolmer Vervat - Hoornbeeck College
  • 3. Pim de Boer - ROC Menso Alting
  • 4. Michiel van den Elst - Aventus
  • 5. Tanisha Eijkelenboom - Scalda
  • 6. Chow Yuji - Zadkine
  • 7. Siman Hassan - Arcus College
Juridisch Dienstverlener 2018 - 2019+
  • 1. Mark Assenberg - ROC van Flevoland
  • 2. Dennis Klitsie - ROC Top
  • 3. Latisha Wirjadi - Zadkine
  • 4. Puck ten Hagen - ROC A12
  • 5. Quinty Nazir - Albeda
  • 6. Susanne Schulz - Aventus
  • 7. Job Heersema - Deltion College
  • 8. Marit Noteboom - Scalda
Kapper 2018 - 2019+
  • 1. Esra van der Meer - ROC Friese Poort
  • 2. Sanne van Overdijk - Summa College
  • 3. Britt Sturing - Drenthe College
  • 4. Sophie Schram - Albeda
  • 5. Nikita Kerkhof - ROC Midden Nederland
  • 6. Shanaé Vermast - ROC West-Brabant
  • 7. Indy Koopman - ROC van Twente
  • 8. Patsara Pan-Anun - Arcus College
Kok 2018 - 2019+
  • 1. Jasper Panis - ROC van Amsterdam
  • 2. Jeroen van de Steeg - ROC van Twente
  • 3. Coert Boschloo - Graafschap College
  • 4. Ruben van Zanten - ROC Friese Poort
  • 5. Tim van de Griend - ROC Nijmegen
  • 6. Tim van Lieshout - ROC de Leijgraaf
  • 7. Dennis Luiting - ROC Kop van Noord-Holland
  • 8. Raymon Plekkenpol - Alfa-college
Lasser MAG/BMBE 2018 - 2019+
  • 1. Gerrit Poepjes - Deltion College
  • 2. Henri Zwijnenburg - ROC Midden Nederland
  • 3. Maikel Kleinsman - ROC van Twente
  • 4. Robin Hoogland - ROC Friese Poort
Lasser TIG 2018 - 2019+
  • 1. Hugo Rijsman - Deltion College
  • 2. Sven libbenga - ROC Friese Poort
  • 3. Kees Lintzen - ROC Nijmegen
  • 4. Robbin geerdink - ROC van Twente
Mechatronicus 2018 - 2019+
  • 1. Rick Jooren & Jasper van Kol - Summa College
  • 2. Stefan de Roo & Arthur de Bruin - Aventus
  • 3. Tim van den Bogert & Jordy de Schepper - ROC Mondriaan
  • 4. Jordi Lopers & Rutger van der Zee - Deltion College
  • 5. Max van Geffen & Kevin van de Geijn - ROC Nijmegen
  • 6. Gert-Jan Snik & Luuk Visser - Rijn IJssel
  • 7. Job Koelewijn & Dyorcy Mereera - ROC van Amsterdam
  • 8. Joey Timmers & Tim van de Camp - ROC de Leijgraaf
Medewerker evenementenorganisatie, marketing en communicatie 2018 - 2019+
  • 1. Kim Messing - Rijn IJssel
  • 2. Ismay Boessen - Arcus College
  • 3. Kyara Tomeij - MBO Amersfoort
  • 4. Yori van Weenum - Aventus
  • 5. Wouter van den Heuvel - ROC van Twente
  • 6. Shemayma Cordilia - ROC Tilburg
  • 7. Damian van Hoorn - Koning Willem I College
  • 8. Nahom Niguse - Albeda
Medewerker mode/maatkleding 2018 - 2019+
  • 1. Jennika Nooteboom - Rijn IJssel
  • 2. Sverre van Schijndel - Summa College
  • 3. Verena Branderhorst - Aventus
  • 4. Linda de Visser - Albeda
  • 5. Cheyenne Ottenhof - ROC van Amsterdam
  • 6. Erika Nijkamp - Friesland College
  • 7. Sanne Blijleven - ROC Mondriaan
  • 8. Moisa Uhrig - Deltion College
  • 9. Michelle Zhang - Zadkine
Metselaar 2018 - 2019+
  • 1. Erik Hop - Deltion College
  • 2. Maurice Borgelink - Graafschap College
  • 3. Jay van Erp - ROC de Leijgraaf
  • 4. Cas van Eekelen - ROC West-Brabant
  • 5. Robin Joosten - MBO Amersfoort
  • 6. Rens-Jan Braam - Scalda
  • 7. Job Keijzer - Regio College
  • 8. Bart Bonouvrie - ROC Horizon College
Meubelmaker 2018 - 2019+
  • 1. Guus van Velthuijsen - Hout en Meubileringscollege Amsterdam
  • 2. Bauke-Jan Beverloo - Hout en Meubileringscollege Rotterdam
  • 3. Rob van Cleef - ROC de Leijgraaf
  • 4. Fabian Boon - ROC A12
  • 5. Jarno Roijendijk - Koning Willem I College
  • 6. Tessa van der Molen - Alfa-college
  • 7. Niek Olthof - Aventus
  • 8. Daan Heuveling - Drenthe College
Modeontwerper 2018 - 2019+
  • 1. Timon Mulder - Deltion College
  • 2. Lisa Hartjes - Rijn IJssel
  • 3. Camilia Iâazza - Albeda
  • 4. Nina Bolten - ROC Mondriaan
  • 5. Eline Droppers - Aventus
  • 6. Gitte Janmaat - ROC van Amsterdam
  • 7. Denise Meuffels - Summa College
Monteur mobiele werktuigen 2018 - 2019+
  • 1. Peter van Andel - Aventus
  • 2. Bram Karels - Aventus
  • 3. Bryan Steinz - SOMA College
  • 4. Pepijn van Marrewijk - Helicon Opleidingen
  • 5. Martijn IJtsma - Friesland College
  • 6. Arjan de Vries - Clusius College
Ondernemer retail 2018 - 2019+
  • 1. Sam de Gier - Drenthe College
  • 2. Tom Linthorst - Rijn IJssel
  • 3. Roy van Nuland - ROC de Leijgraaf
  • 4. Niels van de Hee - ROC Nijmegen
  • 5. Anneleen Vis - Hoornbeeck College
  • 6. Richelle Coppelmans - CITAVERDE College
  • 7. Simone Nicolai - ROC Friese Poort
  • 8. Thijs Hurenkamp - Aventus
Onderwijsassistent 2018 - 2019+
  • 1. Noah Middelkoop - Koning Willem I College
  • 2. Michelle Dekker - MBO Amersfoort
  • 3. Emma Pons - MBO Utrecht
  • 4. Marianne van der Wal - Noorderpoort
  • 5. Kim Peters - Drenthe College
  • 6. Brian Berkenpeis - Zadkine
  • 7. Désirée van Hierden - Deltion College
  • 8. Maarten Achterberg - Hoornbeeck College
Patissier 2018 - 2019+
  • 1. Bas Klarenbeek - ROC Horizon College
  • 2. Bram Rotteveel - ROC van Amsterdam
  • 3. Nienke Schaap - mboRijnland
  • 4. Nina de Vries - ROC van Twente
  • 5. Sanne Noord - Friesland College
  • 6. Gianni van Bilsen - Albeda
  • 7. Nathalie Dagoneau - Zadkine
  • 8. Nick Banus - Noorderpoort
Paraveterinair 2018 - 2019+
  • 1 Elisa van van Harten - Aeres MBO
  • 2 Sam Verreussel - CITAVERDE College
  • 3 Naomi Dijkema - Terra
  • 4 Esther van Wijnen - Zone.college
Pedagogisch medewerker 2018 - 2019+
  • 1 Eva Haake - ROC Top
  • 2 Michelle Wiersma - Albeda
  • 3 Jennifer van der Vorst - MBO Amersfoort
  • 4 Kelly Brink - Drenthe College
  • 5 Tessa Hoffman - Noorderpoort
  • 6 Soraya Jonker - Aventus
  • 7 Mika van den Berg - ROC de Leijgraaf
  • 8 Robin van Kraanen - Koning Willem I College
Sanitaire- en verwarmingstechnicus 2018 - 2019+
  • 1. Sander Damsma - Deltion College
  • 2. Joep Stamer - ROC Nijmegen
  • 3. Christiaan Riedijk - Scalda
  • 4. Bjarne Wijker - ROC Horizon College
  • 5. Brian Fox - ROC Friese Poort
  • 6. Esli van Heusden - ROC Nova College
  • 7. Jimmy van Berkom - ROC de Leijgraaf
  • 8. Robin Dijkman - Regio College
  • 9. Jarno Bosgoed - Aventus
Schilder 2018 - 2019+
  • 1 Job Budding - ROC Rivor
  • 2 Mike de Lange - ROC van Twente
  • 3 Veronica Natzijl-van Koot - MBO Amersfoort
  • 4 Sander Bijl - Drenthe College
  • 5 Luuk Pelkman - ROC Nijmegen
  • 6 Bradley van Boven - Deltion College
  • 7 Max Staalman - ROC Horizon College
  • 8 Alexander Mallegrom - ROC Da Vinci College
Schoonheidsspecialist 2018 - 2019+
  • 1. Kristýna Aydinová - ROC Nijmegen
  • 2. Esmé Hemmes - Alfa-college
  • 3. Lili Petrosyan - ROC van Flevoland
  • 4. Paulien Drese - ROC Midden Nederland
  • 5. Jildou Zwager - ROC Friese Poort
  • 6. Savannah van Uum - Rijn IJssel
  • 7. Pascalle Felicia Labrijn - ROC Da Vinci College
Sport en Bewegingsleider 2018 - 2019+
  • 1. Nikki Haans - Koning Willem I College
  • 2. Stef van Dun - ROC Tilburg
  • 3. Isabelle Bekker - ROC Midden Nederland
  • 4. Josse Luiken - ROC Horizon College
  • 5. Benjamin Ordelmans - Deltion College
  • 6. Nyeleti Hatona - ROC van Amsterdam
  • 7. Raihana Rahmatullah - MBO Utrecht
Stukadoor 2018 - 2019+
  • 1. Jeffrey Stuiver - Koning Willem I College
  • 2. Abe van den Oever - Zadkine
  • 3. Lars Geertman - ROC van Twente
  • 4. Koen Spakman - ROC Midden Nederland
  • 5. Danny Karel - Drenthe College
  • 6. Rick Brinkhorst - Aventus
  • 7. Tijn Broers - ROC West-Brabant
Tandartsassistent 2018 - 2019+
  • 1. Melissa Balduk - Rijn IJssel
  • 2. Maxime de Pan - Scalda
  • 3. Julia Post - ROC van Twente
  • 4. Sanne van Essen - Deltion College
  • 5. Famke Cnossen - ROC Friese Poort
  • 6. Amber Gruntjes - Summa College
  • 7. Marc Oostmeijer - ROC Horizon College
  • 8. Shabnam Baig - ROC Da Vinci College
Tegelzetter 2018 - 2019+
  • 1. Daan Hooglugt - ROC Ter AA
  • 2. Bart Huiberts - Regio College
  • 3. Arjan Juffer - Deltion College
Verkoopspecialist 2018 - 2019+
  • 1. Diego Gommans - Arcus College
  • 2. Maxim Janse - Scalda
  • 3. Thirza Casteleijn - Hoornbeeck College
  • 4. Amira Gajadhar - Hout en Meubileringscollege Rotterdam
  • 5. Layla Dekker - ROC Horizon College
  • 6. Laura Broeren - ROC de Leijgraaf
  • 7. Robin Diepenbroek - mboRijnland
  • 8. Joost Scholten - ROC Kop van Noord-Holland
Verpleegkundige 2018 - 2019+
  • 1. Aniek Weijermars - Deltion College
  • 2. Dinja van Helvoort - ROC de Leijgraaf
  • 3. Jelle Pina - MBO Utrecht
  • 4. Suzanne de Rooij - ROC Da Vinci College
  • 5. Hélène Kovacs - ROC Mondriaan
  • 6. Isabella Moureau - Arcus College
  • 7. Danique van Ingen - ROC van Flevoland
Verzorgende IG 2018 - 2019+
  • 1. Claire van den Berg - MBO Utrecht
  • 2. Heidi Nissink - Deltion College
  • 3. Nadia Ochoa Saif - MBO Amersfoort
  • 4. Kiara Beerlings - Noorderpoort
  • 5. Ivana Hommes - ROC Horizon College
  • 6. Aaliyah Bechan - Alfa-college
  • 7. Marinke Lugtenborg - ROC Menso Alting
  • 8. Dilara Somuncu - ROC Da Vinci College
Webdesign 2018 - 2019+
  • 1 Andy Banach - Deltion College
  • 2 Dylan Roubos - Aventus
  • 3 Maarten Jakobs - ROC Ter AA
  • 4 Tassilo Vermeulen - Grafisch Lyceum Utrecht
  • 5 Carsten Scheeres - Noorderpoort
  • 6 Joost Kersjes - ROC A12