Programma

Programma

Skills The Finals 2019 was op woensdag en donderdag open voor bezoekers van 10.00-16.00 uur en op vrijdag van 10.00-14.30 uur. Naast de nationale kampioenschappen en Play Your Skills activiteiten waren er voldoende andere activiteiten die bezoekers konden inplannen.
 
Let op: dit is het programma van Skills The Finals 2019. Het programma van Skills The Finals 2020 is nog niet bekend.

10.00 – 11.30 uur Skills coördinatoren overleg 
10.30 – 11.30 uur Presentatie wedstrijd: management assistent 
10.45 – 11.45 uur Presentatie wedstrijd: Verkoop specialist 
10.45 – 11.45 uur Presentatie wedstrijd: Verkoop specialist 

Workshops:
11.30 – 12.30 uur  Skills IN beroepsonderwijs: Hoe wedstrijdopdrachten gebruiken in dagelijks onderwijs – zaal 1
11.30 – 12.30 uur  Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs – zaal 2
14.30 – 15.30 uur  Skills IN beroepsonderwijs: Hoe wedstrijdopdrachten gebruiken in dagelijks onderwijs – zaal 1 
14.30 – 15.30 uur  Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs – zaal 2 

10.30 – 12.00 uur Presentatie wedstrijd: Retail 
13.30 – 14.30 uur Presentatie wedstrijd: Medewerker Events 
13.30 – 14.30 uur Presentatie wedstrijd: Sport en beweging 

Workshops
11.00 – 12.00 uur  (Hoe) Kies (je voor) mbo (alleen toegankelijk voor vo-docenten) – zaal 1 
11.00 – 12.00 uur  Aanpakken voor vernieuwing en verbetering van beroepsonderwijs – Airport & Aviation – zaal 2
13.00 – 14.00 uur  (Hoe) Kies (je voor) mbo (toegankelijk voor alle docenten) – zaal 1
14.00 – 15.00 uur  Aanpakken voor vernieuwing en verbetering van beroepsonderwijs – Smart Technology Skills – zaal 2 

09.00 – 11.15 uur Presentatie wedstrijd: Verzorgende IG 
10.45 – 12.45 uur Presentatie wedstrijd: Verkoop specialist 
11.15 – 13.00 uur Presentatie wedstrijd: ICT 
13.00 – 14.00 uur Presentatie wedstrijd: Management assistent 
13.30 – 14.30 uur Presentatie wedstrijd: Sport en beweging

Workshops
11.00 – 12.00 uur  Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs – zaal 1
11.00 – 12.00 uur  De arbeidsmarkt van morgen – zaal 2
12.30 – 13.30 uur  Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs – zaal 1
12.30 – 13.30 uur  De arbeidsmarkt van morgen – zaal 2

10.00 uur tot en met 12.30 uur

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 16.00 uur
Nationale kampioenschappen Skills Heroes
Skills Heroes
46 finales

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 11.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 1
STAND 7.6
10.00 – 10.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Finalisten live in gesprek met bezoekers

DOOR:
Finalisten evenementorganisatie, marketing en communicatie

HAL 1
STAND 6.4
10.00 – 10.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Finalisten verzorgen wijnproeverij

DOOR:
Finalisten gastheer/gastvrouw

HAL 1
STAND 7.1
10.30 – 11.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten management assistent

HAL 2
STAND 4.1
10.45 – 11.45 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten verkoop specialist

HAL 1
STAND 6.4
11.15 – 11.45 uur

Highlight vakwedstrijd: Openen oesters

DOOR:
Finalisten gastheer/gastvrouw

HAL 1, 2 & 3

11.30 – 13.00 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

Skills Lounge
ZAAL 2
11.30 – 12.30 uur

Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs

DOOR:
Prof. dr. Marinka Kuijpers, Carrière Perspectief

Skills Lounge
ZAAL 1
11.30 – 12.30 uur

Skills IN beroepsonderwijs: Hoe wedstrijdopdrachten gebruiken in dagelijks onderwijs

DOOR:
Jos van Zwieten en Fred van Koot, Cinop/WorldSkills NL

12.30 uur tot en met 16.30 uur

HAL 1, 2 & 3

13.00 – 14.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

Skills Lounge
ZAAL 1
14.30 – 15.30 uur

Skills IN beroepsonderwijs: Hoe wedstrijdopdrachten gebruiken in dagelijks onderwijs

DOOR:
Jos van Zwieten en Fred van Koot, Cinop/WorldSkills NL

Skills Lounge
ZAAL 2
14.30 – 15.30 uur

Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs

DOOR:
Prof. dr. Marinka Kuijpers, Carrière Perspectief

HAL 2
STAND 4.1
14.30 – 16.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten verkoop specialist

HAL 1, 2 en 3

14.30 – 16.00 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 1
STAND 6.4
15.15 – 15.45 uur

Highlight vakwedstrijd: Finalisten verzorgen wijnproeverij

DOOR:
Finalisten gastheer/gastvrouw

HAL 2
STAND 5.2
15.30 – 16.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie werk

DOOR:
Finalisten grafisch vormgeven

HAL 1
STAND 6.8
14.00 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Eindproduct klaar

DOOR:
Finalisten kapper

10.00 uur tot en met 12.30 uur

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 16.00 uur
Nationale kampioenschappen Skills Heroes
Skills Heroes
46 finales

HAL 3

10.00 – 14.30 uur

Nationale kampioenschappen Skills Talents

Skills Talents
10 teamvakwedstrijden

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 11.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 1
STAND 6.4
10.30 – 11.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Cocktailwedstrijd & fileren zalm

DOOR:
Finalisten gastheer/gastvrouw

Skills Lounge
ZAAL 1
11.00 – 12.00 uur

(Hoe) Kies (je voor) mbo (alleen toegankelijk voor vo-docenten)

DOOR:
Paul Krans en Dagmar Brandt, SBB en MBO Raad

Skills Lounge
ZAAL 2
11.00 – 12.00 uur

Aanpakken voor vernieuwing en verbetering van beroepsonderwijs – Airport & Aviation

DOOR:
Peter Hulskemper van ROC van Amsterdam

HAL 2
STAND 4.6
10.30 – 12.00 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten ondernemer retail

HAL 1, 2 & 3

11.30 – 13.00 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 3
STAND 10
10.40 – 13.15 uur

Highlight vakwedstrijd: Make-up opdracht o.b.v. visagie opleiding Mieke Petiet

DOOR:
Finalisten Zorg & Welzijn

12.30 uur tot en met 16.30 uur

HAL 1, 2 & 3

13.00 – 14.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

Skills Lounge
ZAAL 1
13.00 – 14.00 uur

(Hoe) Kies (je voor) mbo (alleen toegankelijk voor vo-docenten)

DOOR:
Paul Krans en Dagmar Brandt, SBB en MBO Raad

HAL 3
STAND 5
13.00 – 13.05 uur

Highlight vakwedstrijd: Uitserveren 3 gangenmenu

DOOR:
Finalisten Horeca, Bakkerij & Recreatie

ROC College Zuid
4e verdieping
13.30 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten sport & bewegen

HAL 1
STAND 7.6
13.30 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Finalisten live in gesprek met bezoekers

DOOR:
Finalisten evenementorganisatie, marketing en communicatie

Skills Lounge
ZAAL 2
14.00 – 15.00 uur

Aanpakken voor vernieuwing en verbetering van beroepsonderwijs – Smart Technology Skills

DOOR:
Tom Hogendoorn, Nova College

HAL 1, 2 & 3

14.30 – 16.00 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 3
STAND 9
14.25 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Opleveren duurzame tuin

DOOR:
Finalisten Tuinontwerp- & aanleg

HAL 3

14.25 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Aftellen einde finales Skills Talents

DOOR:
Finalisten Skills Talents

HAL 1
STAND 6.8
16.00 – 16.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Eindproduct klaar

DOOR:
Finalisten kapper

HAL 2
STAND 5.2
15.30 – 16.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie werk

DOOR:
Finalisten grafisch vormgeven

HAL 3

17.15 – 18.15 uur

Prijsuitreiking Skills Talents

DOOR:
Marije Zuurveld & Wouter van der Ent

10.00 uur tot en met 12.30 uur

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 14.30 uur
Nationale kampioenschappen Skills Heroes
Skills Heroes
46 finales

HAL 1, 2 & 3

10.00 – 11.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 1
STAND 3.6
10.00 – 11.15 uur

Highlight wedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten verzorgende IG

HAL 1
STAND 6.4
10.15 – 11.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Decanteren wijn & openen moesserende wijn

DOOR:
Finalisten gastheer/gastvrouw

Skills Lounge
ZAAL 1
11.00 – 12.00 uur

Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs

DOOR:
Prof. dr. Marinka Kuijpers, Carrière Perspectief

Skills Lounge
ZAAL 2
11.00 – 12.00 uur

De arbeidsmarkt van morgen

DOOR:
Sandra Mathijssen (SBB) en Suzanne von der Dunk (Randstad)

HAL 1
STAND 4.1
10.45 – 12.45 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten verkoopspecialist

HAL 1
STAND 5.3
11.15 – 13.00 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten ICT-beheer

HAL 1, 2 & 3

11.30 – 13.00 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

12.30 uur tot en met 16.30 uur

HAL 1, 2 & 3

13.00 – 14.30 uur

Rondleiding LOB-Experience

VOOR:
Klassen LOB-Experience

HAL 2
STAND 5.2
12.30 – 13.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie werk

DOOR:
Finalisten grafisch vormgeven

HAL 1
STAND 6.8
13.00 – 14.00 uur

Highlight vakwedstrijd: Eindproduct klaar

DOOR:
Finalisten kapper

Skills Lounge
ZAAL 1
12.30 – 13.30 uur

Perspectieven van LOB in beroepsonderwijs

DOOR:
Prof. dr. Marinka Kuijpers, Carrière Perspectief

Skills Lounge
ZAAL 2
12.30 – 13.30 uur

De arbeidsmarkt van morgen

DOOR:
Sandra Mathijssen (SBB) en Suzanne von der Dunk (Randstad)

HAL 1
STAND 7.1
13.00 – 14.00 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten directie-/managementassistent

ROC College Zuid
4e verdieping
13.30 – 14.30 uur

Highlight vakwedstrijd: Presentatie

DOOR:
Finalisten sport & bewegen

HAL 3

19.00 – 21.00 uur

Prijsuitreiking Skills Heroes

DOOR:
Tess Milne en Wouter van der End