Relatie en sponsormanager
Ben jij een ervaren relatiebouwer met passie voor het onderwijs en wil jij maatschappelijke impact maken? Wil jij bijdragen aan de ontwikkeling van jonge talenten en werk je graag samen met bedrijven en onderwijsinstellingen? Dan is deze functie iets voor jou!
WorldSkills Netherlands promoot vakmanschap en beroepsonderwijs bij jongeren door vak wedstrijden te organiseren. We werken nauw samen met scholen en bedrijven om jonge talenten te laten groeien en hun passie voor vakmanschap te ontdekken.
Waddinxveen | hbo | 5 | €3.656 – €5.800 bruto o.b.v. 40u
Direct naar: Wat je gaat doen Past dit bij jou Wat je krijgt
Wat doe je als Relatie en sponsormanager?
Als Relatie- en Sponsormanager ben jij de schakel tussen WorldSkills en bedrijven, brancheorganisaties en O&O-fondsen. Je breidt ons netwerk uit, betrekt nieuwe partners en ontwikkelt strategische plannen voor alle sectoren waarin wij actief zijn. Je speelt een cruciale rol in de lange termijn financiering en zorgt voor de betrokkenheid van het bedrijfsleven bij de vak wedstrijden. Je realiseert groei in het aantal vmbo-scholen die meedoen aan onze wedstrijden en werkt met hen samen om de wedstrijden in het onderwijs te integreren.
Je coördineert de relaties met partners en sponsoren, begeleidt nieuwe initiatieven en rapporteert aan de operationeel manager en directeur. Daarnaast onderhoud je het netwerk rondom ons jaarlijkse evenement Skills The Finals, schakelt daarvoor met verschillende interne – en externe stakeholders en bouwt structurele relaties op.
3 redenen waarom deze functie je op het lijf geschreven is
Verbinden
Je verbindt onze organisatie met bedrijven en scholen. Jij zorgt dat onze samenwerking met hen sterk blijft.
Relatiebouwer
Je maakt plannen om met meer bedrijven en scholen samen te werken. Zo help je ons groeien en verbeter je onze projecten.
Samenwerken
Je bent een team-player en signaleert relevante veranderingen en trends in de markt.
Jouw taken:
- Sponsoren werven en binden: Je benadert pro-actief relevante bedrijven en brancheverenigingen om een (financieel) partnerschap te verkennen.
- Relatiebeheer: Je onderhoudt en versterkt de relaties met huidige sponsoren en partners.
- Projectcoördinatie: Je coördineert de samenwerking met brancheverenigingen en schrijft subsidieaanvragen.
- Samenwerking met onderwijsinstellingen: Je werkt nauw samen met scholen voor de werving van nieuwe vmbo-deelnemers en zorgt voor afstemming over de koers van vakwedstrijden in het onderwijs.
Wat neem je mee?
- Hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur in een commerciële of bedrijfskundige richting.
- Minimaal 5 jaar relevante werkervaring in relatiebeheer, fondsenwerving of sponsorwervingen, bij voorkeur binnen de onderwijs-, bedrijfs- of evenementensector.
- Ervaring in het werken met onderwijsinstellingen, brancheorganisaties, en/of O&O-fondsen is een pre.
- Ervaring met het opstellen van strategische plannen en het uitvoeren van lange termijn relatiebeheer.
- Je hebt sterke communicatieve vaardigheden en kunt zowel schriftelijk als mondeling helder communiceren en onderhandelen met diverse stakeholders.
- Je hebt bewezen relatiebeheer ervaring en bent in staat langdurige partnerships te onderhouden en uit te bouwen.
- Je hebt ervaring in het werven van sponsoren en het uitbreiden van netwerken in verschillende sectoren.
- Je hebt het vermogen om commerciële kansen te identificeren en deze om te zetten in concrete acties en samenwerkingen.
- Je bent in staat om meerdere projecten tegelijk te coördineren, met oog voor detail en het behalen van deadlines.
De voordelen van werken bij
WorldSkills Netherlands
Wat bieden wij?
13e maand, 8% vakantiegeld, reiskostenvergoeding en twee derde van je pensioenopbouw.
Er zijn extra’s
Laptop, telefoon, leaseauto en mogelijkheden voor opleiding en ontwikkeling.
Flexibiliteit
Een flexibele werkcultuur met ruimte voor thuiswerken.
Sponsor- en relatiemanager Aline over WorldSkills Netherlands:
“In deze functie krijg je het beste van twee werelden: bijdragen aan een relevant maatschappelijk doel én samenwerken met inspirerende (bedrijfs)partners om dit mogelijk te maken!”
– Aline Soerdjpal, sponsor- en relatiemanager bij WorldSkills Netherlands
Solliciteer direct
Zie jij jezelf als Relatie– en Sponsormanager? Meld je dan nu aan en versterk ons team!
"*" geeft vereiste velden aan
Sollicitatieproces:
1
Solliciteren
We bekijken je sollicitatie en binnen 2 weken laten we je weten of we je uitnodigen voor een gesprek.
2
We nemen contact op
Om een afspraak te maken voor onze eerste ontmoeting.
3
Kennismaking
Een eerste gesprek waar we ingaan op de inhoud van de functie, jouw competenties en je eerdere werkervaring.
4
Tweede gesprek
In dit gesprek gaan we dieper in op de functie, laten we je ons kantoor zien en stellen we je voor aan een aantal collega’s.
5
Zijn we een match?
Bij een wederzijdse match doen wij je graag een aanbod.
Heb je nog vragen? Dan kun je ons uiteraard ook mailen. Ons kantoor zit aan de Limaweg 25, 2743 CB in Waddinxveen. Wij hopen jou binnenkort uit te nodigen voor een kennismakingsgesprek.
Meer vacatures
Marketing & Communicatie Manager
Voor het team Marketing & Communicatie zijn we op zoek naar een enthousiaste en ervaren manager. Je hebt een brede ervaring op gebied van o.a. branding, projectmanagement en online marketing. Van nature beschik je over een coachende stijl van leidinggeven en maak je makkelijk contact met anderen.
Waddinxveen | hbo | > 10 jaar