Leisure & Hospitality

Wat is de wedstrijdopdracht?

De wedstrijdopdrachten verschillen per jaar. Enerzijds spelen deze in op de trends en ontwikkelingen binnen het vakgebied.  Anderzijds doen deze een beroep op zowel de vakkennis, vakvaardigheden als vakoverstijgende vaardigheden (21ste-eeuwse vaardigheden) van de deelnemer.

Finale Leisure & Hospitality (team) tijdens Skills The Finals

Lijst met deelnemers

Finalisten worden op alfabetische volgorde weergegeven.

Deelnemer Organisatie Begeleider Wedstrijddag
Medina van Geel & Renzo van Oosterhout Curio Maartje Poppelaars 21-03-2023 - 22-03-2023
Anne Wilzing & Lieke Couperus Deltion College Inge ter Ter Voorde 21-03-2023 - 22-03-2023
Annemarie Knegt & Nicole Evers Drenthe College Marlies Raterink 21-03-2023 - 22-03-2023
Geeke Dolphijn & Lynn van der Meulen Graafschap College Simone Weerink 21-03-2023 - 22-03-2023
Ebony Kerstens & Ronald ter Ter Beek Koning Willem I College Mick Naus 21-03-2023 - 22-03-2023
Maud Vermeulen & Stacey Bierstekers Koning Willem I College (voormalig De Leijgraaf) Jos ten Haaf 21-03-2023 - 22-03-2023
Esra van de Beld & Julia Dunnewind Landstede Groep Celine Boer 21-03-2023 - 22-03-2023
Nathalie Huisman & Valentijn van Boheemen MBO Amersfoort Olivier Oostelbos 21-03-2023 - 22-03-2023
Eline Palmen & Sander Boven Noorderpoort Claudia Ingeborg Rozema 21-03-2023 - 22-03-2023
Finn van Dam & Marloes Geerink Rijn IJssel Linda Brugman 21-03-2023 - 22-03-2023
Giorgos Mandylakis & Maud Bakker ROC Mondriaan 21-03-2023 - 22-03-2023
Lieke Keijser & Peter Baartz ROC Nijmegen Yvette Melskens 21-03-2023 - 22-03-2023
Fabian Wout & Joëlle Mosch ROC Nova College Martine Jongenburger 21-03-2023 - 22-03-2023
Jade Beaudine van Eerden & Nimuë Gelling ROC TOP Robin Oosterman 21-03-2023 - 22-03-2023
Tes Willard & Tess Mooij ROC van Amsterdam Alexander van de Zande 21-03-2023 - 22-03-2023
Amalea Nelom & Liesje Warning ROC van Flevoland Arjan Roos 21-03-2023 - 22-03-2023
Deva Grimbergen & Isa Nauw ROC van Twente Michelle Leussink- Perik 21-03-2023 - 22-03-2023
Thomas Veerhoek & Yessin van der Linde Scalda Angelique Pipping 21-03-2023 - 22-03-2023
Fleur Sleegers & Lexi Wintermans SG De Rooi Pannen Geert Cornelisse 21-03-2023 - 22-03-2023
Dewi Sandkuijl & Timo van Veldhoven Summa College Anne van Alphen 21-03-2023 - 22-03-2023
Amy Smit & Kyda Breve Zadkine Femke Veen 21-03-2023 - 22-03-2023

Wedstrijdlocatie

Leerhotel het Klooster
Daam Fockemalaan 10
3818 KG Amersfoort

Algemene tekst

Hier volgt in een later stadium informatie over de finalewedstrijd.

Leisure & Hospitality wordt mogelijk gemaakt door:

Bekijk de achtdelige serie "Skills - The road to Excellence", gepresenteerd door Bruno Prent en Stephanie van Eer. In deze serie laten we je zien wat er op je af komt wanneer je deelneemt aan de Skills wedstrijden, van de kwalificaties tot aan de finales.
Elke woensdag 15u een nieuwe aflevering!

Wedstrijden mbo

Welke Skills Heroes wedstrijden
worden er aangeboden?